Referencie

R E F E R E N C I E

Napísali ste o nás:

Peter Živý je pre mňa vzácny človek, otvára svojou plnou prítomnosťou nové témy, pohľady, ich hĺbku. Zamilovaný do zmysluplného, ľudskosťou voňajúceho vzdelávania... Nesie tému dospelosti a hravosti.... Nie ako kontrast a protiklady... Ale ako súlad a skutočného človeka.. Peťo VEĽKÉ VĎAKA....odporúčam zažiť vo vašom kolektíve.. opísať skrátka nedá
KamilaMajitelka firmy Ovitex
Peter, I'm so glad to hear from you and so thankful for your work to make people awake wer else as in their heads. "Peter, jsem tak rád, že o tobě slyším, a jsem tak vděčný za tvou práci, díky které se lidé probouzejí jinak, než v jejich hlavách. "
Pär Alhbom
Zažila jsem s Petrem Živým hodinu a půl her ve škole, děti převážně druhý stupeň, střední škola s dospělí. Byla to neskutečná zkušenost zaplavující živou silou a vzájemností a momenty štěstí a údivu. Takové akce jaké dělá Petr, mají šanci pohnout cítěním ve školách. Tak to cítím.
Šárka Účastníčka Hier Intuitívnej pedagogiky
V živote je toľko krásy... jeden zo vzácnych ľudí Peťo Živý je jej sprievodca. Je to majster sprítomnenia a ľudského spolu- tvorenia, do mojho života priniesol vela uvedomenia. V tejto zbierke ho za seba chcem podporiť, pretože je to spôsob ako jeden človek môže a vie stovkam priniesť kus nádhery a ľudskosti.
KamilaMajitelka firmy Ovitex
"Moc moc moc doporučuji! Milé malé každodenní zastavování se sebou a hravou rodinou, trénink pozornosti jako pra*se, tváře bolavé od smíchu imrvere a komunita lidí, kterým záleží na dětech, životě a osobní cestě. Konce mám většinou ráda skoro stejně jako začátky, s tímhle se ale loučit nejde, dostane se ti to do systému a tak nějak tuším, že to tam zůstane už napořád "
Markéta
Ráda bych sdílela svoji každodennost a integraci aktivit z Laboratoria. CHodí to se mnou: Někdy se to zhmotní do skutku, ne všechno má pravidelnost, ale prorůstá se mi to do mentálního prostoru čím dál tím víc, jak Laboratorium trvá. A tak někdy skočím (přeskakovala jsem nědávno spáry mezi dlaždicemi v Praze na Hlavním nádraží, přes které pořád chodím) atd atd... A teď si uvědomuju, jak nám to zlepšuje, zintenzivňuje vztah s dětmi! Jednak je učím některé hry a aktivity z Laboratoria, ale i když se něděje přesně to, prostě...si víc hrajeme! A můj 13letý si ke mně minulý týden vlezl ráno do postele - po velmi dlouhé době! Moc, moc si toho všeho vážím...
Káťa

Hrali sme sa: